Zegarek męski Roamer 512833 49 65 20
Zegarek Męski Roamer to kwintesencja klasyki i elegancji. Jego niezwykły charakter można już ocenić po symbolu: 512833 49 65 20. To model, który przyciąga wzrok swoim subtelnym urokiem i doskonałym wykonaniem. STYL Klasyczny tego zegarka idealnie współgra z KOLEKCJĄ Slim-Line Classic, co nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.
Wyjątkowość tego czasomierza potwierdzają materiały, z jakich został wykonany. BRANSOLETA zrobiona z wysokiej jakości stali gwarantuje trwałość i komfort noszenia, natomiast KOPERTA, również wykonana z tego samego materiału, dopełnia elegancki wygląd zegarka. KOLOR BRANSOLETY w odcieniach Różowego złota i Stali doskonale komponuje się z KOLORMI KOPERTY, które również występują w Różowym złocie i Stali. Dzięki temu całość prezentuje się wyjątkowo harmonijnie i luksusowo.
KOLOR TARCZY zegarka to intensywny Brązowy, który nadaje mu wyjątkowego charakteru i oryginalności. Ten delikatny, aczkolwiek szczególny detal sprawia, że ten model zyskuje niebanalny wygląd, który przyciąga uwagę i podkreśla indywidualny styl właściciela. KSZTAŁT KOPERTY modelu Roamer to klasyczny Okrągły, który jest uniwersalny i pasuje do każdego stylu i okazji.
Zegarek Męski Roamer o symbolu 512833 49 65 20 to więcej niż tylko narzędzie do odmierzania czasu - to ponadczasowy dodatek, który podkreśla prestiż i styl jego noszącego. Dzięki swojej elegancji i wyjątkowemu designowi, ten model staje się symbolem luksusu i dobrego gustu. Ciesz się luksusem i niezawodnością przynoszoną przez markę Roamer, inwestując w ten wyjątkowy zegarek, który będzie doskonałym dopełnieniem Twojej garderoby. Awansuj swoje akcesoria do najwyższego poziomu i wybierz Zegarek Męski Roamer o symbolu 512833 49 65 20. Jakość, elegancja i styl - wszystko to zawarte jest w tym jednym wyjątkowym czasomierzu.
Narzędzia
Data
Zegarek z datownikiem wskazuje aktualną datę. W zależności od modelu zegarka wskazuje on dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia lub obie informacje.
Parametry
Powłoka IP
Odmiana technologii PVD różniąca się naładowaniem cząsteczek metalu aby łatwiej przylegały do materiału właściwego i niższą temperaturą podczas ich osadzania. Pozwala to na stosowanie tej metody przy materiałach o niskiej temperaturze topnienia.