Zegarek męski Roamer 864833 49 25 50
Zegarek Męski Roamer o symbolu 864833 49 25 50 to wyjątkowa propozycja dla mężczyzn ceniących elegancję i klasykę w każdym detalu. Zegarek ten doskonale wpisuje się w styl klasyczny, prezentując się jako niezwykle szykowny dodatek do każdej eleganckiej stylizacji.
Wchodząc w świat kolekcji Slim-Line, zegarek ten wyróżnia się nie tylko swoim wyjątkowym designem, ale także dbałością o detale oraz wysoką jakością wykonania. Materiał, z którego wykonana została bransoleta to stal, co gwarantuje trwałość i niezawodność zegarka przez wiele lat. Podobnie jak koperta, która również została wykonana ze stali, zarówno bransoleta jak i koperta posiadają kolor różowego złota i stali, nadając zegarkowi wyjątkowego charakteru oraz unikalnego wyglądu.
Kolor tarczy zegarka jest klasyczny - biały, co dodaje mu subtelności i ponadczasowego uroku. Kształt koperty - okrągły, idealnie komponuje się z ogólnym stylem zegarka, nadając mu harmonijnego wyglądu.
Zegarek Męski Roamer symbol 864833 49 25 50 to nie tylko narzędzie do odczytywania czasu, ale również wyraz osobistego stylu i gustu. Dzięki połączeniu klasycznego designu, wysokiej jakości materiałów oraz precyzji wykonania, zegarek ten staje się niezastąpionym elementem garderoby każdego eleganckiego mężczyzny.
Niech czas płynie w rytmie elegancji i klasy - zegarek Roamer Slim-Line to doskonały sposób, aby podkreślić swój indywidualny styl i emanować pewnością siebie w każdej sytuacji. Pozwól sobie na luksusowy akcent, którym jest zegarek Roamer symbol 864833 49 25 50, i daj się ponieść magii czasu w najpiękniejszej odsłonie.
Narzędzia
Data
Zegarek z datownikiem wskazuje aktualną datę. W zależności od modelu zegarka wskazuje on dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia lub obie informacje.
Parametry
Diamenty
To czysty węgiel skrystalizowany w systemie sześciennym. Są wyjątkowo twarde – to najtwardszy ze wszystkich znanych człowiekowi substancji występujących w naturze.
Powłoka IP
Odmiana technologii PVD różniąca się naładowaniem cząsteczek metalu aby łatwiej przylegały do materiału właściwego i niższą temperaturą podczas ich osadzania. Pozwala to na stosowanie tej metody przy materiałach o niskiej temperaturze topnienia.